KONST / Litografier / Färglitografi 14545307
nr 1454 5307
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 59/150, "To". Färglitografi, bildmått: 34x40, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:48:26
14/3 19:24:38